בחר/י מלון

כל המלונות

תל אביב

דה נורמן

דריסקו

אינק

מלון סול

דברה בראון

לייטאהוס

ווייט וילה

דה ורה

נומה

מרקט האוס

אסמבלאז

ספוט הוסטל


ירושלים

אלגרה עין כרם

וילה בראון

בראון JLM

דמסון

בצלאל

פוסט הוסטל


צפון

פרא

האפנדי עכו

עכותיקה עכו

זמארין

אדמונד ראש פינה

שומאכר חיפה

דונה קאסל כנרת

אלונאלה כפר ורדים


דרום

נאו

ליר סנס

לה ריאד

אנא בחרו מלון
2

מבוגרים: 2 + ילדים: 0

חדרים: 1

אורחים #1
הוספת חדר
מבוגרים: 2
ילדים: 0
logo-white

about us

מי אנחנו
קהילה של המלונות המיוחדים בישראל המחברת בין מלונות הבוטיק והקונספט הייחודיים בישראל לבין קהל אנין ואיכותי המעוניין בחוויית אירוח מעולה המותאמת במיוחד עבורו.

כל מלון בקולקציה שלנו נבחר בקפידה ומהווה ביטוי מיוחד של יצירתיות, היסטוריה, תרבות, עיצוב, וחיבור לסביבה. המלונות בסגנונות שונים, החל ממלונות הבוטיק החלוציים של תל אביב, דרך מתחמים במדבר, צימרים מיוחדים בצפון ועד למלונות יוקרה.
הקהילה שואפת למצוא מקומות אירוח שמעניקים השראה, תרבות מקומית אותנטית וחוויות שמשנות חיים. אנו מזמינים אתכם להצטרף למסע אל הייחודי בישראל.

מלונאים ייחודיים
אנחנו גאים במלונאים שלנו- בעלי החזון והדמיון, המעצב את חוויית הלקוח ואת כל מה שאנו מייצגים. בין אם זה היזמים או מנהלי המלון, המעצבים או הטבחים, המלונאים שלנו הם תמיד השראה למצוינות ואירוח ברמה אחרת ורבים מהם פורצי-דרך. הם אלה שמשדרגים את הכנסת האורחים מטוב למצוין. הם מעצבים את הדרך בה אנו נופשים, הם מאתגרים את ההגדרה של מהו בעצם מלון, והם קובעים את עתיד התעשייה.

חוויות ייחודיות
“חוויות ייחודיות” מתייחסות לעניין המשמעותי ביותר עבור הנוסע של היום: לחיות את הרגע, מושג אישי מאוד, רגשי מאוד, ויותר מכל חוויתי מאוד. ניתן למצוא את הערך האמיתי של חופשה ברגע מיוחד ומשמעותי , כזה שממלא את הנפש או מצית את המחשבה. בואו לחוות את צלילי הרוח במדבר, את השקיעות בים, את הריחות בשווקים, או לבלות יום מושלם בתל אביב.

חוויות אישיות
אנו מייצרים חוויות מותאמות אישית ששמות אתכם ה- Unique Travelers במרכז. כל חוויה היא אישית ואותנטית, ומייצרת חיבור רגשי למקום ולאנשיו.

הערכים שלנו
חופש המחשבה הוא במקום הראשון.
אנו מעודדים את הייחודי, חוגגים את הבלתי-שגרתי ומעריכים את היחיד-במינו.

מודעות לארץ ישראל
אנו מתחייבים להראות את יופייה וקסמה המיוחד של ישראל על שלל גווניה דרך המטיילים, המלונאים והמקומיים.