מלונות בוטיק בעכו בעיר העתיקה ואטרקציות באזור

מאת: בר קיס (Barkis10@)

אפשר להרגיש את האותנטיות של עכו ישר כשמגיעים לעיר עם הסמטאות היפות והמבנים העתיקים המדהימים העשויים מלבנים. ניתן למצוא מגוון מלונות בוטיק בעכו, מיוחדים ומפנקים כאחד. אנחנו בחרנו להתארח במלון בוטיק עכותיקה. כשהגענו לעכותיקה, מיד קיבלו אותנו בפנים מאירות וחיוך רחב והסבירו לנו על המלון ולקחו אותנו לחדר בין הסמטאות המיוחדות של עכו. החדרים של המלון מפוזרים בין הרחובות ולא נמצאים כולם באותו בניין מרכזי, מה שהופך את החוויה לאפילו אותנטית יותר כאשר יוצאים וחוזרים לחדר הנמצא ממש בין התושבים של עכו. החדר שלנו היה גדול ומפנק עם מטבח מאובזר, סלון, מיטה מפנקת וטלוויזיה ענקית.

את החופשה התחלנו בסיור בטיילת עכו המהפנטת על הים, ממש דקה הליכה מהמלון, אל תוך השקיעה וכל האוירה והתחושה שם היא מאוד בינלאומית. בטיילת תמצאו מסעדות מצוינות כמו “דוניאנא”, “אורי בורי” ו”מינא”. המסעדות בעכו מאופיינות באוכל טרי ומצוין מהים, אבל יש המון לאכול גם למי שלא אוהב אוכל מהים כמוני. אפשר למצוא שם גם אטרקציות כמו סירות מנוע שאפשר להשכיר בים או יריד עם מתקנים לילדים, בתי קפה ועוד.
למחרת הלכנו לגנים הבהאיים של עכו, מרחק של פחות מ10 דקות נסיעה מעכותיקה, שזה מקום עליה לרגל וקדוש להמון בהאיים מהעולם. מקום מרהיב ביופיו עם גנים וצמחים ייחודיים המעוצבים מהמם ובסופו יש את האחוזה ומקדשו של הנביא שייסד את הדת הבהאית ופשוט מקום מהמם שמאוד מומלץ להגיע אליו. חשוב להגיד שבקורונה האחוזה והחצר שלה סגורים ורק החלק השני פתוח.

בערב הלכנו לאזור עכו העתיקה, פחות מ10 דקות הליכה מהמלון, שם יש בתי קפה עם מסכים גדולים עם מוזיקה ומאוד פופולרי לעשן שם נרגילות. כל המקומות מוארים בהמון נורות מנצנצות ופשוט כיף לשבת שם עם חברים או בן הזוג וגם יש גם ברים כמו “בר סמא” שנמצאים בrooftop ואז גם יש נוף לים ולעיר כולה.

שקופית קודמת
שקופית הבאה