אלונאלה – צימרים עם בריכה בצפון

מאת: שיר פטל (shirpetel@)

אם יש משהו שמצליח לרגש אותי כל פעם מחדש זאת שמועה או ידיעה על מלון בוטיק חדש שנפתח. הכירו את אלונאלה- מתחם עם 2 צימרים עם בריכה פרטית בכפר ורדים בצפון. שמנו בוויז אדיר 45, כפר ורדים והתחלנו בנסיעה, בכניסה למתחם קיבלה אותנו אוסנת, הבעלים של סוויטות אלונאלה. אוסנת קיבלה אותנו בחיוך גדול ומזמין, סיפרה לנו קצת על המקום ועל מקור השם אלונאלה – 2 סוויטות בשם אלון ואלה ששמם נלקח מעצי האלון והאלה הפזורים במרחב ושמם נקשר באגדות רבות כמקודשים ואוהבים. לאחר שיחה קצרה וכיפית עם אוסנת היא הובילה אותנו לסוויטת אלון- הסוויטה המדהימה בה שהינו.

העיצוב היוקרתי והחשיבה על הפרטים הכי קטנים בחדר הם אלה שבלטו שם.

קמין מפואר, פינת אוכל יפהפייה, ספה מהפנטת, האט טאב סופר מפנק, מקלחון עם שני ראשים ומראה עם מספר אופציות מדהים של מפשיר אדים, אופציית חיבור בלוטוס להשמעת מוזיקה לבחירתך, יציאה לבריכה פרטית עם מיטות שיזוף. כל אלה נגלו לעניינו ברגע עם שאלה עיקרית של ״למה מגיע לנו כל הטוב הזה?״

ואם אצטרך לסכם? סוויטות אלונאלה בכפר ורדים הם מקום שבהחלט אחזור אליו מאוד בקרוב, אל ארוחת הבוקר המפנקת לחדר, אל הפינוקים הקטנים שקיבלנו מ@sweet.noit אל השלווה והאינטימיות של המקום ובעיקר אל היחס האישי והמדהים שקיבלנו מאוסנת ובעלה!

שקופית קודמת
שקופית הבאה